природничо-математичного циклу

Звіт

про роботу методоб’єднання вчителів природничо-наукового циклу за І семестр

Робота шкільного МО вчителів природничо-наукового циклу в І семестрі 2014-2015 навчального року була спрямована на подальшу реалізацію методичної проблеми з метою формування всебічно-розвиненої особистості. Постійно інформувалися члени МО про вимоги до навчально-виховного процесу шляхом опрацювання інструктивно-методичних матеріалів. Активізувалися робота вчителів, з метою залучення учнів в шкільних олімпіадах, в районних олімпіадах, в предметних конкурсах. Постійно ознайомлювалися з новинками психолого-педагогічної літератури. Постійно здійснювався обмін знаннями та досвідом роботи.

З цією метою на засіданнях МО були заслухані та проаналізовані доповіді вчителя математики Саницької Н.М. на тему : «Різноманітні види письмового контролю на уроках математики», вчителя хімії Козел В.М. на тему «Розвиток пізнавальної діяльності учнів на уроках біології шляхом використання елементів технології розвивального навчання».

Був проведений відкритий урок з математики Саницькою Н.М. у 5 класі на тему: «Задачі на всі дії з натуральними числами».

Членами МО були розроблені методичні поради молодим вчителям « Як зробити урок ефективним».

 

Голова методоб’єднання                 Саницька Н.М.