Підготовка до ЗНО

До уваги учнів 11 класу

З 1 лютого адміністрація школи розпочала реєструвати випускників 2016 року для проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Типові помилки допущені при реєстрації:

  • Невідповідність розмірів фотографій

  • Необізнаність випускників з правилами вступу до ВНЗ (не всі знали, який саме рівень — базовий чи поглиблений — потрібний для вступу до обраного ними вузу).

Шановні випускники! Будьте уважними і заздалегідь підготовленими — це пришвидшить процедуру реєстрації та не забере ваш особистий час та час реєструючої вас особи.
Читайте уважно вимоги до реєстрації!!!


За допомогою при реєстрації на ЗНО звертайтеся до заступника директора з НВР Ніколаєвої А.А.

Документи, необхідні для  реєстрації на ЗНО

  • копію паспорта громадянина України (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям, по батькові та датою народження), а у разі його відсутності – один із документів, що його замінює:

  • копію свідоцтва про народження (для осіб, які народилися після 1 вересня 1999 року і не отримали паспорт);

 

  • довідку з місця навчання, що підтверджує здобуття в поточному навчальному році повної загальної середньої освіти (для учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів);

  • дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);

  • висновок, виданий органом або закладом охорони здоров’я, із зазначенням особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (у разі потреби надають особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в зовнішньому оцінюванні);

  • копію документа про зміну прізвища, імені, по батькові (надається особами, у документах яких є розбіжності в персональних даних);

  • заяву-реєстраційну картку.

У разі надання копії документа, оформленого іноземною мовою, слід також додати його переклад українською мовою, завірений нотаріально (крім документів, виданих російською мовою навчальними закладами або органами влади УРСР та України).

Увага! На копіях документів, що надаються для реєстрації, напишіть «Згідно з оригіналом» (без лапок), поставте особистий підпис і зазначте власне прізвище, ініціали та дату засвідчення копії.

 

Пробне ЗНО Умови участі.pdf (392321)

 

Пам’ятка про ЗНО 2016.doc (6704640)