Історія

Соше-Острівської ЗОШ І-ІІІ ступенівСоше – Острівська школа була заснована в 1897 році як церковно-приходська школа.

В 1918 році Соше – Острівська початкова школа.

В 1924 році – Соше – Острівська семирічна школа.

На жаль, дані про вчителів та директорів цих років не збереглися. Лише відомо, що з 1950 року директором школи був Кабрицький Василь Олексійович.

В 1954 році – Соше – Острівська середня школа.

Директором з 1956 року був Терлецький Григорій Григорович та в 1956 році був перший випуск середньої школи, одна з перших випускниць - Криницька Марія Омелянівна, яка після закінчення педагогічного інституту імені Ушинського працювала в цій школі вчителем та завучем до 1993 року.

В березні 1964 році директором був призначений хімік-біолог Погрібний Борис Олексійович, який працював на посаді директора протягом чотирьох років до 1969 року. З 1969 р. директор школи був призначений Новицький Борис Дем΄янович, який працював до 1980 р.

5 травня 1980 р. директором школи був призначений Чайка Іван Іванович, який на посаді перебував протягом 30 років.

В 1997 році школу перейменовано в Соше – Острівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

У вересні 2009 року на посаду директора призначено Богдан Оксану Володимирівну.

За час існування школи було випущено багато випускників, багато з них стали відомими та поважними людьми, це такі як:

Богаченко Михайло Сергійович, закінчив Політехнічний інститут по спеціальності механік-технік, на даний час працює замісником голови Біляєвської райдержадміністрації;

Макогон Леонід Степанович, закінчив університет імені Мечнікова працює інженером – програмістом електронно-обчислювальних систем в Києві;

Берназ Віктор Дмитрович, доктор – професор юридичних наук працював в університеті МВС проректором, а в даний момент працює суддею в місті Одеса;

Шостак Любов Федорівна, працює завучем Одеської школи, вчитель-методист, випустила для 1 – 4 класів методичні рекомендації по веденню уроків логіки з математики.

Багато випускників нашої школи продовжують працювати вчителями в рідній школі, це: директор школи Богдан О.В., вчителі початкових класів Загородня В.В. та Ткач Н.І.,  заступник директора з НВР та вчителька англійської мови Ніколаєва А.А., вчитель фізичної культури Макогон М.С., педагог-організатор Бекчіу Н.Р., вчитель історії Опря О.Г., вчитель інформатики Бугера Л.Г., вчитель світової літератури та російської мови Мисько О.В, вчитель трудового навчання Сікора О.С.